Vážení cestovatelé, společnost Turkish Airlines vyrukovala s ještě levnějšími lety z Vídně na Zanzibar, přičemž na nejnižší cenu (13 990 Kč) dosáhnete v případě, že budete cestovat ve dvou či více lidech. Jak si můžete přečíst v textu níže, k cestě do Tanzánie aktuálně nepotřebujete test na Covid-19 a cesta na vídeňské letiště je také volná. Připomínám, že vzhledem k současné realitě je vhodnější kupovat letenky na poslední chvíli.

Parťáky na cestu nebo aktuální informace ze Zanzibaru, naleznete v naší cestovatelské skupině pod tímto odkazem. Aktuální info z vnitrozemí Tanzánie zase zde.

Letenky VÍDEŇ ⇆ ZANZIBAR

14 390 Kč / osoba 27 980 Kč / 2 osoby

Cesta na vídeňské letiště a zpět

Pokud cesta na vídeňské letiště proběhne bez zastávky test na COVID-19 absolvovat nemusíte. Po příletu musíte vyplnit a podepsat tento formulář.

Zanzibar vstupní formality

Tanzanské turistické vízum obdržíte po příletu na letišti za poplatek 50 USD. Testem na Covid-19 se na Zanzibaru prokazovat nemusíte. Podrobné informace naleznete na webu mzv.cz.

Test či karanténa po návratu do ČR

Po návratu do ČR se musíte nahlásit prostřednictvím příjezdového formuláře hygienické stanici a následně absolvovat test, popřípadě karanténu.

Zavazadla

Cena zahrnuje přepravu 2 příručních zavazadel + neomezený počet odbavených zavazadel (do podpalubí letadla) do celkové hmotnosti 46 kg.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN