Mezinárodní Letiště Vídeň (Vienna International Airport), rovněž známé jako Vídeň – Schwechat, leží asi 18 km jihovýchodně od centra. Letecký přístav disponuje jedním terminálem, jenž je rozdělen do čtyř check-in zón.

Doprava na letiště

Autobus: Spojení s Moravou a Českem zajišťuje společnost Student Agency a to až 6X denně. Spoje z Brna vypravuje Tourbus – více informací.

Vlak: Přímý spoj z Česka neexistuje, cestovat můžete na nádraží Vídeň-střed (Wien-Mitte) a zde přesednout na City Airport Train (CAT). Vlak je v provozu denně od 5:38 do 23:35, vyjíždí každou půlhodinu a cesta na letiště trvá 16 minut. Levnější alternativou pak je z nádraží Vídeň-střed cestovat linkou S7 městské dráhy, vlak vyjíždí denně od 4:31 do 23:46 v půlhodinových intervalech.

Vyčerpávající informace (česky) o dopravním spojení letiště s centrem Vídně, Bratislavou a Bratislavským letištěm, naleznete na webové stránce wien.info. Další užitečné informace německy – wien-konkret.at.

Parkování na letišti, aktuálně platné tarify, naleznete pod tímto odkazem. Pokud máte tip na levnější parkování, zanechte prosím vtip v diskuzi níže.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN