Vážení cestovatelé, aktuálně je v prodeji all inclusive zájezd do Egypta, se zítřejším (večerním) odletem z Prahy, za 10 990 Kč. Po cestě tam i zpět je potřeba absolvovat (a zaplatit) test na Covid-19, ten lze absolvovat přímo na letišti před odletem. Nicméně níže naleznete také zájezdy zahrnující testy zdarma.

ALL INCLUSIVE ZÁJEZDY do EGYPTA

TEST TAM i ZPĚT ZDARMA ZÁJEZD za 10 990 KčCesta do Egypta

Cestovatelé se při vstupu do Egypta musejí prokázat negativním testem na COVID-19 ne starším než 72 hodin. V letoviscích Šarm aš-Šajch, Hurgada, Taba, Marsa Alam lze test podstoupit po příletu na letišti za 30 dolarů (asi 700 Kč). Nicméně Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje absolvovat test ještě před odletem do Egypta. Děti do 6 let se testem prokazovat nemusejí. Osvobození od poplatku za egyptská vstupní víza se prodlužuje pro cestující do gubernií Jižní Sinaj, Rudé moře, Luxor a Asuán do 30. dubna 2021.

Návrat do ČR

Po návratu do ČR se musíte nahlásit prostřednictvím příjezdového formuláře hygienické stanici a následně absolvovat test, popřípadě karanténu. Výjimku z testování mají děti mladší 5 let.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN