Ať již máte namířeno za nákupy, pamětihodnostmi, nebo budete v Miláně absolvovat delší (noční) přestup, určitě Vám přijde vhod pár tipů na levné ubytování v centru, nebo poblíž jednoho z letišť (Bergamo, Malpensa a Linate).

Ubytování u Letiště Miláno Bergamo (Orio Al Serio, kód IATA: BGY)

Hotel Milano Bergamo Hotel Albergo Emiliano disponuje pokoji se společnou i s vlastní koupelnou, leží 11 kilometrů, nebo také 15 minut jízdy z letiště. Před hotelem staví autobusy mířící do Bergama, nebo též k alpským sjezdovkám, ceny startují na 500 Kč za noc.

Hostel Milano BergamoHostel Nuovo Ostello di Bergamo je vzdálen 7 kilometrů od letiště Bergamo, disponuje například bezplatným internetem, půjčovnou kol a je velmi dobře hodnocen klienty. Letitě je dobře dostupné autobusem, ceny od 450 Kč za noc.

Letiště Miláno Bergamo další tipy z Booking.com a klikhotel.cz

Ubytování u Letiště Milan Malpensa (MXP)

Hotel Milano Malpensa La Pista Hotel jednoduše zařízenými pokoji s vestavěnými skříněmi, stolem a privátní koupelnou, hotel je vzdálen jen 5 km od letiště. Hosté mohou využít bezplatnou dopravu mezi hotelem a letištními terminály, ceny od 450 Kč za noc.

Letiště Milan Malpensa další tipy na levné ubytování z Booking.com

Ubytování u Letiště Milano Linate (LIN)

Hotel Milano Linate Hotel Del Sud má jednoduše zařízené pokoje s vlastní koupelnu a TV. Leží přímo před stanicí metra Brenta, od letiště Linate je vzdálen pouhých 5,4 km, centrum města je dostupné metrem za 15 minut. Děti do 10 let jsou ubytovány zdarma, ceny od 470 Kč za noc.

Letiště Milano Linate další tipy na levné ubytování z Booking.com

Ubytování v centru města

hostel-milan Flower Hostel Milan je mimořádně levný a skromně zařízený hostel jenž leží v blízkosti stanice metra Ca‘ Granda. Hostel disponuje pokoji navrženými pro potřeby hostů s dětmi, funguje zde přeprava na/z letiště. Ceny startují na 210 Kč za noc.

Hotel Greco Milan Hotel Greco Milan je skromně zařízený hostel ležící v pěší dostupnosti stanice metra Ca‘ Granda. Hotel (mimo jiné) nabízí bezdrátový vysokorychlostní internet zdarma, pokoje s privátní koupelnou a TV. Ceny startují na 247 Kč za noc.

Miláno (centrum), další tipy na levné ubytování – klikhotel.cz.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN