Ačkoli do začátku hlavní letní sezóny ještě nějaký ten měsíc zbývá, spousta z nás se již pomalu poohlíží po nějaké letní dovolené. Je-li Chorvatsko vaší srdeční záležitostí a také letos zde chcete nějaký ten týden strávit, máme pro vás několik atraktivních tipů. Zajímá vás, jaké ubytování v Chorvatsku si Češi oblíbili nejvíce? Podle serveru ubytovanivchorvatsku.cz řada turistů mění klasické hotely za špičkově vybavené apartmány, které s sebou nesou řadu výhod. Jaké lokality a ubytovací kapacity se umístily na pomyslných prvních příčkách a na kolik vás zde vyjde jedna noc? To se dozvíte na následujících řádcích.

Dizma Wellness Apartmány – Duće
Ubytovat se zde můžete od pouhých 13 Eur za noc. Luxusně vybavené apartmány spadající oficiálně do čtyř hvězdičkové kategorie, se nacházejí v atraktivní lokalitě Duće u Omiše.

Wellness 

COKI Apartmány Medulin
Tříhvězdičkový apartmán v centru Medulinu se nachází nedaleko pláží oceněných Modrou vlajkou. V okolí apartmánů se nachází řada chorvatských taveren, diskoték, ale i romantických promenád. Cena za lůžko začíná na 10 Eurech.

Medulin 

Apartmány Matosevic – Dugi Rat – Orij
Tyto apartmány, nacházející se v Dugi Ratu nedaleko Omiše, jsou zcela nové a disponují 3 hvězdičkami. Nejbližší pláž je vzdálena přibližně 200 metrů a ubytovat se zde můžete od pouhých 7,5 Eur za noc.

apartman 

Apartmány Kralj – Cavtat
Apartmány se nacházejí v klidné lokalitě staré části nepříliš známého městečka Cavtat. Oficiálně je můžeme zařadit do tříhvězdičkové kategorie. Cena za noc a lůžko začíná na 13 Eurech.

Kralj 

Apartmány Mario – Podstrana – Strožanac
Tento tříhvězdičkový apartmán nabízí vkusně zařízené pokoje s výhledem na moře vzdálené od nejbližší pláže pouhých 20 metrů. Cena za lůžko začíná na 10 Eurech a ubytování je vhodné zejména pro větší skupiny.

ubytovani-chorvatsko 

Apartmány MUTI – Banjole
Tyto tříhvězdičkové apartmány se nachází v malebném městečku Banjole na samém jihu istrijského poloostrova. Nejbližší pláž je od apartmánu vzdálena 300 metrů a ubytovat se zde můžete od 10 Eur za osobu a noc.

apartmany


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN