K cestě do k cestovatelům nesmírně vstřícné Namibie vybízí letecká společnost Eurowings. Zpáteční letenky z mnoha německých letišť (například Mnichov, Berlín, Drážďany) dopravce nabízí od 10 479 Kč. Termín zahrnující vánoční svátky (14. – 29. prosinec) je dostupný za částku 11 731 Kč.

  • Cesty v listopadu a prosinci 2017 + v lednu 2018, odlet vždy ve čtvrtek, návrat v pátek, prodej do vyprodání míst
  • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

Namibie: Skvělá destinace pro nezávislé cestovatele

Namibie je destinace jako stvořená pro nezávislé cestovatele a to také začátečníky. V Namibii se mluví anglicky a neustále se zde rozšiřuje infrastruktura pro turisty, naleznete zde rozmanité možnostmi ubytování – od kempů až po luxusní lodge i zázemí pro spoustu aktivit jako je jízda na koni, na horském kole, rybaření, paragliding či například pěší turistiku. Nachází se zde největší duny na světě (Sossusvlei), horké sirné prameny (Ai-Ais) či spousta národních parků a rezervací.

Namibie: Víza, režim vstupu – www.mzv.cz / www.viza.cz.

n-letenka Budete-li cestovat s palubním zavazadlem do 8 kg (55 x 40 x 23 cm) + menší taškou o rozměrech 40 x 30 x 10 cm, cena 10 479 Kč je konečná. V ceně není zahrnuto občerstvení na palubě. Do letadla si tedy vezměte „svačinku“ a za bezpečnostní kontrolou si kupte tekutiny.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN