Také Mexiko uvízlo v pomyslném hledáčku společnosti Air France – KLM. Zpáteční letenky z Bruselu do Mexico City jsou v prodeji od 9 650 Kč. Za rozumný příplatek jsou dostupné také termíny přes Vánoce a Nový rok. Aktualizace: Cena právě klesla na 8 358 Kč.

Pokles ceny: Cestu je potřeba začít z Brusel Midi Station vlakem na letiště, poslední segment cesty z letiště na vlakovou stanici již absolvovat nemusíte.

   • Cesty do konce dubna 2017 a od listopadu 2017 do února 2018
   • O termín si napište v diskuzi (uveďte počet cestujících)
   • Prodej do aktualizace tarifu či vyprodání míst
   • Byl let zrušen, zpožděn, máte jiný problém? – Vaše nároky

   Doprava do Bruselu

   Do Bruselu je to z Prahy necelých 9 hodin po neplacených dálnicích – mapa (klik), nejlevnější letenky do Bruselu naleznete ve vyhledávači AZair.cz, autobusové spoje zajišťuje společnost Student Agency či například Eurolines.

   BEZ VÍZ: Čeští turisté se mohou v Mexiku zdržovat až 180 dní bez víza, nicméně migrační úředníci často vyznačují povolenou dobu pobytu kratší. Při pobytu delším než bylo vyznačeno úředníkem je pak nutné pobyt (za poplatek) prodloužit! Proto ihned při pasové kontrole (migračnímu úředníkovi) sdělte požadovanou dobu pobytu a v případě potřeby ji doložte letenkou.

   mex Cena 9 650 Kč je konečná! zahrnuje veškeré poplatky a taxy, příruční zavazadlo, přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg, jídlo a pití na palubě letadla.


   Porovnání cen

   Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

   POROVNÁNÍ CEN