Lufthansa dává šanci ušetřit 500 Kč, při koupi letenky. Stačí kliknout na níže uvedený odkaz, vyplnit formulář a dárkový poukaz na 500 Kč bude váš. Reagujte rychle Lufthansa avizuje, že počet poukazů je omezen, navíc slevu získáte jen pokud se registrujete do 18.04.2010

Poukaz lze využít mezi 14.04.2010 a 18.04.2010, pro lety mezi 14.04.2010 a 14.07.2010, poukazy jsou platné pouze pro lety, které jsou provozovány Lufthansa a Lufthansa regionálními partnery (vč. Lufthansa City Line a Eurowings) a jsou platné pouze pro lety s odletem z České republiky rezervované na www.lufthansa.com.

Poukaz na slevu v hodnotě 500 Kč, získáte vyplněním formuláře zde.

Lufthansa, Swiss Air Lines a Austrian Airlines mají v ČR společné obchodní zastoupení, ale zda sleva platí i na lety těchto partnerů Lufthansy – Swiss Air Lines a Austrian Airlines se mi nepodařilo zjistit.

Lufthansa je druhým největším leteckým přepravcem v Evropě a zároveň šestým na světě. Operuje více než 200 destinací ve 100 zemích světa. Hlavní sídlo společnosti se nachází v Kolíně nad Rýnem. Hlavním přepravním uzlem je letiště ve Frankfurtu nad Mohanem, dalším uzlem je Letiště Mnichov. Lufthansa je členem největší světové letecké aliance Star Alliance.

Z České republiky, můžete s Lufthansou, letět bez přestupu, do Hamburku, Frankfurtu, Mnichova a Düsseldorfu (z pražského ruzyňského letiště). Z letiště v Brně můžete letět přímo jen do Mnichova. Samozřejmě v rámci přestupního letu můžete z ČR s Lufthansou letět takřka kamkoliv.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN