Vážení cestovatelé, také letos se vám snažím nabídnou možnost strávit Vánoce v teple u moře. Mimo několika letenek zahrnujících vánoční termíny, vám dnes mohu nabídnout také skvěle naceněné all inclusive vánoční zájezdy do Egypta. Většinou jde o dovolené s odletem 23., nebo 18. prosince 2020. Pár fotek od cestovatelů, kteří aktuálně tráví dovolenou n Egyptě, naleznete v naší cestovatelské skupině.

ALL INCLUSIVE ZÁJEZDY do EGYPTA

VÁNOCE od 11 990 Kč


Zájezdy do Egypta zahrnující testy na Covid-19 zdarma, naleznete zde.
Cesta do Egypta

Cestovatelé se při vstupu do Egypta musejí prokázat negativním testem na COVID-19 ne starším než 72 hodin. V letoviscích Šarm aš-Šajch, Hurgada, Taba, Marsa Alam lze test podstoupit po příletu na letišti za 30 dolarů (asi 700 Kč). Nicméně Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje absolvovat test ještě před odletem do Egypta. Děti do 6 let se testem prokazovat nemusejí. Osvobození od poplatku za egyptská vstupní víza se prodlužuje pro cestující do gubernií Jižní Sinaj, Rudé moře, Luxor a Asuán do 30. dubna 2021.

Návrat do ČR

Po návratu do ČR se musíte nahlásit prostřednictvím příjezdového formuláře hygienické stanici a následně absolvovat test, popřípadě karanténu. Výjimku z testování mají děti mladší 5 let.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN