Booking je individuálními cestovateli hojně využíván nejen proto, že se řadí k těm levnějším zprostředkovatelům ubytování, ale též (a možná hlavně) z důvodu, že ubytování lze (ve většině případů) ještě několik málo dnů před příjezdem zrušit.

Modelový příklad

V červnu 2014 pro sebe a přítelkyni zakoupíte dvě letenky do Londýna na leden 2015 za za 1 120 Kč a ihned si v Londýně zarezervujete ubytování na dvě noci za 2 400 Kč. V listopadu zjistíte, že v termínu kdy jste chtěli cestovat do Londýna, má nová přítelkyně narozeniny, přijdete tak o (1 120 + 2 400) 3 520 Kč. Ovšem zarezervujete-li si toto ubytování skrze Booking.com, bezplatně jej zrušíte, a přijdete pouze o peníze za letenky, tedy jen o 1 120 Kč, čili na narozeninový dárek pro novou přítelkyni máte 2 400 Kč navíc.

Booking.com: Rezervace ubytování

Do vyhledávacího formuláře na Booking.com zadejte město, popřípadě region nebo například ostrov + termín a vyberte vyhovující hotel, hostel či bungalov.
nahled-ubytovani

V detailu hotelu vyberte nabídku označenou textem „Zrušení ZDARMA
nahled-ubytovani_2 S největší pravděpodobností budete v průběhu rezervace vyzvání k zadání údajů z platební karty (k ověření rezervace). Pozor pokud rezervaci nezrušíte a na ubytování nedorazíte, částka za rezervaci Vám bude z karty stržena!

Do dokončení rezervace Vám přijdou na email přihlašovací údaje sloužící ke vstupu do správy Vašich rezervací. Měnit a rušit rezervace, nebo dokonce bookovat ubytování, můžete též prostřednictvím Android, iOS a Windows Phone aplikace.


Porovnání cen

Úspora až 70 %, bonus až 5 000 Kč.

POROVNÁNÍ CEN